KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10177025
nr 1017 7025
Blandteknik
signerad, Paris, 25x12
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:23:15
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)